De Beer Makelaars
18 woningen verkocht, gemiddeld in 25 dagen en voor € 507.000. Bekijk reviews, tarieven en waar De Beer Makelaars het meest verkoopt.
De Beer Makelaars is een makelaarskantoor in Haarlem dat in totaal 18 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 462.000.
De Beer Makelaars
waarvan 18 in de afgelopen 12 maanden
- € 507.000
- Gem. verkoopprijs
- 25 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.2
- 5 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Haarlem en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Dit zeggen klanten over De Beer Makelaars
5 Google-reviews · laatste review november 2025
De Beer Makelaars staat bekend om een persoonlijke en gedreven aanpak, vooral dankzij Hein die zich volledig inzet voor zijn klanten. Veel kopers en verkopers waarderen zijn beschikbaarheid, bereikbaarheid en vakkundigheid bij zowel aankoop als verkoop. Het kantoor onderscheidt zich door een sterke focus op persoonlijke service en netwerk in de regio Amsterdam en omgeving. Echter, er is één ernstige klacht over oneerlijke biedingspraktijken en mogelijke manipulatie van biedingen, waarbij de makelaar zou hebben gebluffd over tegenbiedingen om hogere prijzen af te dwingen. Dit vormt een significant vertrouwensprobleem dat potentiële klanten moet waarschuwen.
Medewerkers van De Beer Makelaars
Top plaatsen waar De Beer Makelaars verkoopt
De Beer Makelaars is voornamelijk actief in Haarlem , Amsterdam , Heemstede.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Haarlem | 12 | € 514.000 | Makelaars in Haarlem |
Amsterdam | 5 | € 527.000 | Makelaars in Amsterdam |
Heemstede | 1 | € 325.000 | Makelaars in Heemstede |
Type woningen die De Beer Makelaars verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat De Beer Makelaars het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt De Beer Makelaars ?
Gem. € 455.308 · 44 dagen te koop
Galerijflat, Bovenwoning, Maisonnette, Benedenwoning
Gem. € 613.000 · 16 dagen te koop
Gem. € 575.000 · 22 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 795.000 · 20 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert De Beer Makelaars in Haarlem?
In Haarlem verkochten 211 makelaars samen 2486 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe De Beer Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
2% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
1 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
18 van 2486 verkopen in Haarlem
Tarieven van De Beer Makelaars
De Beer Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 507.000 komt dat neer op € 5.071 tot € 6.592 voor verkoopbegeleiding en € 2.536 tot € 3.803 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over De Beer Makelaars
Reviews per vestiging
"De Beer makelaars verdient een dikke tien voor de bewezen diensten en de heel correcte afwikkeling van de verkoop van mijn huis . Totaal niets aan te merken op de gang van zaken, en heel professioneel te werk gegaan. Ik zou iedereen aanraden om bij de Beer Makelaar zijn huis in de verkoop te doen , succes verzekerd!!!!! Petro van campen Velserbroek"
"Hein heeft ons ontzettend goed geholpen met de verkoop van onze woning. Hij staat 24/7 voor je klaar is altijd bereikbaar en heeft ons huis voor een mooi bedrag verkocht. Daarnaast is hij ook een aardige gozer. Absolute aanrader."
"Hein van De Beer Makeaars is een enthousiaste, gedreven makelaar die ons goed bij staat met het zoeken van een nieuwe woning in ongeving Amsterdam. Hij is altijd goed bereikbaar en ik zou hem van harte aanraden wil je een huis kopen of verkopen. Top!"
"We twijfelden in eerste instantie even tussen De Beer Makelaars en een groter bekender makelaarskantoor in Haarlem. We zijn heel blij dat we voor De Beer Makelaars kozen, vanwege hun persoonlijke benadering, kennis en netwerk. Hein zette zich 200% in om ons huis goed te verkopen. We raden deze makelaar zeker aan!"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe De Beer Makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Haarlem.
De Beer Makelaars Huidig Verkocht
18
Gem. prijs
€ 507.000
Verkooptijd
25 dgn
Reviews
ELAN Makelaars B.V.3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
68
Gem. prijs
€ 579.000
Verkooptijd
27 dgn (+2)
Reviews
VanHuyse - Partner in Wonen3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
242
Gem. prijs
€ 515.000
Verkooptijd
24 dgn (-1)
Reviews
PUUR Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
271
Gem. prijs
€ 704.000
Verkooptijd
24 dgn (-1)
Reviews
Mooijekind Vleut Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
276
Gem. prijs
€ 674.000
Verkooptijd
30 dgn (+5)
Reviews
Hoekstra en Van Eck3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
626
Gem. prijs
€ 494.000
Verkooptijd
29 dgn (+4)
Reviews