"De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!

"De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!: 13 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 440.000 ✓ 37 dagen verkooptijd ✓ 4.1/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

"De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Heerhugowaard. Dit kantoor richt zich op het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

"De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!

13 verkocht

waarvan 13 in de afgelopen 12 maanden

€ 440.000
Gem. verkoopprijs
37 dgn
Gem. verkooptijd
4.1
25 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Heerhugowaard en omgeving. De makelaar is actief in een midden segment.

Dit zeggen klanten over "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!

4.1
25 reviews
5
19
4
2
3
0
2
0
1
5

De Vliegende Makelaar onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak gecombineerd met hoge beschikbaarheid. Het team staat bekend om snelle reacties, flexibele bezichtigingstijden (ook 's avonds en in het weekend) en praktische begeleiding bij zowel verkoop als aankoop. Klanten waarderen de mix van professionaliteit en gezelligheid, waarbij de makelaar niet alleen transacties afhandelt maar ook advies geeft over financiering en verbouwing. Het team werkt doelgericht en denkt mee in mogelijkheden, wat resulteert in snelle verkopen en tevreden klanten. Echter, enkele klanten hebben ernstige bezwaren over integriteitskwesties: onbetrouwbare communicatie over biedingen, onvolledige huisinformatie in advertenties, en vermeende ondoorzichtigheid bij onderhandelingen. Deze incidenten suggereren inconsistentie in de bedrijfsvoering.

24/7 bereikbaar en flexibel Snelle communicatie en reacties Persoonlijke, betrokken benadering Efficiënte transacties Praktisch advies over financiering Sterke verkoopresultaten Ondoorzichtige biedingsprocedure Onvolledige huisinformatie in advertenties Inconsistente integriteit

"Topmakelaar met een Geweldig Team! Wat een fantastisch team! Altijd bereikbaar, zelfs in het weekend, en boordevol kennis om zelfs de lastigste zaken succesvol af te ronden. Professioneel, betrokken en doelgericht – deze makelaar is absoluut een aanrader!"

Jack Van Benthem

"Erg fijne ervaring met Robert van de Vliegende makelaar. Wij hebben een woning in Heiloo gekocht, waar zij de verkoop voor hebben gedaan. In die hoedanigheid veel contact gehad met Robert en telkens reageerde hij snel, vriendelijk en vakkundig. Daarnaast nam hij tijdens de bezichtiging ruim de tijd (uiteindelijk zijn wel +/- 1 uur binnen geweest). Na het rondkomen heeft hij daarnaast nog erg nuttige tips gegeven over verbouwen en financiering."

Eric Wijker

"Het team van de vliegende makelaar is top!!! Super communicatief en 24/7 aanspreekbaar."

Rock Crew

Medewerkers van "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!

Tim

Betrokken, optimistisch en doelgericht; biedt persoonlijk contact met professionaliteit

Robert

Vakkundig en vriendelijk; neemt ruim de tijd voor bezichtigingen en geeft nuttig advies

Patrick

Enthousiast en zorgzaam; gaat ver boven verwachting voor klantcomfort en zekerheid

Don

Betrouwbare teamspeler die klanten goed ondersteunt bij verkoop en aankoop

Bas

Waardevolle bijdrage aan het team; ondersteunt klanten effectief in het proces

Top plaatsen waar "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! verkoopt

"De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! is het meest actief in Heerhugowaard. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Purmerend, Broek op Langedijk, Dirkshorn en Wieringerwerf.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Heerhugowaard

4€ 412.500Makelaars in Heerhugowaard

Purmerend

2€ 267.500Makelaars in Purmerend

Broek op Langedijk

1€ 949.000Makelaars in Broek op Langedijk

Dirkshorn

1€ 525.000Makelaars in Dirkshorn

Wieringerwerf

1€ 325.000Makelaars in Wieringerwerf

Type woningen die "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!?

Eengezinswoning5 (38%)
Appartement3 (23%)
Vrijstaand3 (23%)

Bungalow, Herenhuis

Geschakelde woning2 (15%)

Eengezinswoning

Hoe presteert "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard verkochten 82 makelaars samen 798 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

10% boven het stadsgemiddelde

+10%

Verkoopsnelheid

15 dagen langzamer dan gemiddeld

15 dgn

Marktaandeel

13 van 798 verkopen in Heerhugowaard

1.6%

Veelgestelde vragen over "De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!!

"De Vliegende Makelaar" Ik vlieg graag voor u!! heeft in totaal 13 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 13 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.