Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties: 48 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 586.000 ✓ 25.5 dagen verkooptijd ✓ 4.9/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties is een betrouwbaar makelaarskantoor gevestigd in Sint-Michielsgestel. Het kantoor is actief in het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

48 verkocht

waarvan 48 in de afgelopen 12 maanden

€ 586.000
Gem. verkoopprijs
25.5 dgn
Gem. verkooptijd
4.9
13 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Sint-Michielsgestel en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

4.9
13 reviews
5
14
4
3
3
0
2
0
1
2

Dirk van Uden Makelaardij onderscheidt zich door een hands-on aanpak waarbij de makelaar zelf actief betrokken blijft bij zowel aan- als verkooptrajecten. Klanten waarderen de deskundigheid, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht: afspraken worden nageleefd, communicatie is transparant en vriendelijk, en Dirk staat bekend om zijn vermogen snel in te spelen op vragen en situaties. Het team werkt professioneel samen met externe partners (fotografen, stylisten, inmeters) om woningen optimaal in de markt te zetten. Opvallend is dat Dirk ook buiten zijn directe opdracht klanten adviseert, wat wijst op echte vakpassie. De combinatie van vakkennis, betrouwbaarheid en persoonlijke betrokkenheid maakt deze makelaar een sterke keuze voor zowel kopers als verkopers.

Deskundig en betrouwbaar Persoonlijke aandacht en betrokkenheid Professionele marketing en presentatie Transparante communicatie Snel schakelen en proactief Afspraken nakomen Goed team en samenwerking

"Woning gekocht die aangeboden werd via Dirk van Uden. Zeer professioneel team. Zij verstaan de kunst om een woning zichzelf te laten verkopen. Uitmuntende verzorging qua informatie en brochure. Daarnaast heel vriendelijke en attente communicatie."

Patricia Google

"Fam van Bijnen Wij zijn blij dat we Dirk van Uden gekozen hebben voor de verkoop van ons huis heel prettig in omgang komt zijn afspraken na en kent de markt goed is ook heel enthousiast. Complimenten ook voor het hele team"

Wim van Bijnen

"De ontvangst en uitleg door Dirk van Uden zijn zeer goed ontvangen door ons als kopers. Hij was enthousiast, eerlijk en kon direct antwoord geven op de door ons gestelde vragen. Indien wij ooit weer ons huis zouden verkopen weet ik zeker bij wie ik aan zal kloppen. Ook de administratieve afhandeling van de koop is tot nu toe zeer netjes verzorgd."

Johan van Agteren

Medewerkers van Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

Dirk van Uden

Deskundig, betrouwbaar en persoonlijk betrokken bij elk traject

Top plaatsen waar Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties verkoopt

Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties is het meest actief in Sint-Michielsgestel. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Den Dungen, Berlicum, Rosmalen en Gemonde.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Sint-Michielsgestel

18€ 560.806Makelaars in Sint-Michielsgestel

Den Dungen

17€ 558.706Makelaars in Den Dungen

Berlicum

4€ 636.000Makelaars in Berlicum

Rosmalen

2€ 657.000Makelaars in Rosmalen

Gemonde

2€ 1.045.000Makelaars in Gemonde

Type woningen die Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties?

Eengezinswoning17 (35%)
Vrijstaand11 (23%)

Eengezinswoning, Villa

2-onder-1-kap6 (13%)

Eengezinswoning, Woonboerderij

Hoekwoning4 (8%)

Eengezinswoning

Tussenwoning4 (8%)

Eengezinswoning

Appartement4 (8%)

Portiekflat, Maisonnette, Benedenwoning

Eindwoning1 (2%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties in Sint-Michielsgestel?

In Sint-Michielsgestel verkochten 23 makelaars samen 93 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

8% boven het stadsgemiddelde

+8%

Verkoopsnelheid

1.5 dagen langzamer dan gemiddeld

1.5 dgn

Marktaandeel

48 van 93 verkopen in Sint-Michielsgestel

51.6%

Veelgestelde vragen over Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties heeft in totaal 48 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 48 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.