ERA Makelaardij Amerstreek

40 woningen verkocht, gemiddeld in 30 dagen en voor € 459.000. Bekijk reviews, tarieven en waar ERA Makelaardij Amerstreek het meest verkoopt.

ERA Makelaardij Amerstreek is een makelaarskantoor in Raamsdonksveer dat in totaal 40 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 434.000.

ERA Makelaardij Amerstreek

40 verkocht

waarvan 40 in de afgelopen 12 maanden

€ 459.000
Gem. verkoopprijs
30 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
4 reviews
Over ERA Makelaardij Amerstreek

In Raamsdonksveer vind je ERA Makelaardij Amerstreek, een deskundig makelaarskantoor dat zich specialiseert in de woningmarkt in de Amerstreek en omgeving. Sinds meer dan een halve eeuw helpt dit kantoor klanten bij het kopen, verkopen, taxeren en verhuuren van woningen met een sterke focus op service, ervaring en betrokkenheid.

ERA Makelaardij Amerstreek richt zich op de gemeentes Geertruidenberg, Oosterhout, Drimmelen, Altena, Made en Breda, waar ze dagelijks actief zijn. Het kantoor biedt ook advies over duurzaam maken van woningen en kan klanten in contact brengen met hypotheekadviseurs voor extra financiering.

Het kantoor kenmerkt zich door een aanpak op maat, waarbij ze zich altijd eerst verplaatsen in de wensen en behoeften van hun klanten. Ze bieden ook gratis waardebepalingen van woningen, zowel voor verkoop als uit nieuwsgierigheid.

Dit zeggen klanten over ERA Makelaardij Amerstreek

4 Google-reviews · laatste review december 2025

5.0
4 reviews
5
9
4
0
3
0
2
0
1
0

ERA Makelaardij Amerstreek onderscheidt zich door professionele videoproducties van woningen die veel meer inzicht bieden dan standaardfoto's. Klanten waarderen consistent de duidelijke communicatie, vriendelijke benadering en snelle service. Het kantoor biedt een toegankelijke en informatieve aanpak die potentiële kopers helpt beter geïnformeerde beslissingen te nemen.

professionele woningvideo's duidelijke communicatie vriendelijk personeel snelle service

"Wat een duidelijke filmpjes van woningen hebben jullie online staan! Goed gemaakt en geeft veel meer duidelijkheid dan de standaard Funda foto's."

Sjoco ‘Sjoco’december 2025

Top plaatsen waar ERA Makelaardij Amerstreek verkoopt

ERA Makelaardij Amerstreek is voornamelijk actief in Raamsdonksveer , Geertruidenberg , Hank , Raamsdonk.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Raamsdonksveer

25€ 458.100Makelaars in Raamsdonksveer

Geertruidenberg

9€ 395.667Makelaars in Geertruidenberg

Hank

5€ 580.600Makelaars in Hank

Raamsdonk

1€ 429.000Makelaars in Raamsdonk

Type woningen die ERA Makelaardij Amerstreek verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat ERA Makelaardij Amerstreek het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.

Welke woningen verkoopt ERA Makelaardij Amerstreek?

2-onder-1-kap10 (25%)

Gem. € 456.250 · 49 dagen te koop

Eengezinswoning

Tussenwoning8 (20%)

Gem. € 360.125 · 39 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand8 (20%)

Gem. € 658.750 · 92 dagen te koop

Eengezinswoning, Bungalow

Eengezinswoning6 (15%)

Gem. € 414.667 · 39 dagen te koop

Hoekwoning4 (10%)

Gem. € 395.500 · 31 dagen te koop

Eengezinswoning

Appartement3 (8%)

Gem. € 395.667 · 39 dagen te koop

Benedenwoning, Penthouse, Maisonnette

Eindwoning1 (3%)

Gem. € 375.000 · 20 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert ERA Makelaardij Amerstreek in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer verkochten 13 makelaars samen 70 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe ERA Makelaardij Amerstreek zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

0% boven het stadsgemiddelde

0%

Verkoopsnelheid

8 dagen langzamer dan gemiddeld

8 dgn

Marktaandeel

40 van 70 verkopen in Raamsdonksveer

57.1%

Tarieven van ERA Makelaardij Amerstreek

ERA Makelaardij Amerstreek publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 459.000 komt dat neer op € 4.586 tot € 5.962 voor verkoopbegeleiding en € 2.293 tot € 3.440 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over ERA Makelaardij Amerstreek

ERA Makelaardij Amerstreek heeft in totaal 40 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 40 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.