Gert-Jan Scholten Makelaardij
54 woningen verkocht, gemiddeld in 29 dagen en voor € 508.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Gert-Jan Scholten Makelaardij het meest verkoopt.
Gert-Jan Scholten Makelaardij is een makelaarskantoor in Eerbeek dat in totaal 54 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 482.000.
Gert-Jan Scholten Makelaardij
waarvan 54 in de afgelopen 12 maanden
- € 508.000
- Gem. verkoopprijs
- 29 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.9
- 31 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Eerbeek en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Dit zeggen klanten over Gert-Jan Scholten Makelaardij
31 Google-reviews · laatste review november 2025
Gert-Jan Scholten Makelaardij onderscheidt zich door een geïntegreerde aanpak waarbij makelaarsdiensten en hypotheekadvies naadloos samengaan. Klanten waarderen vooral de persoonlijke aandacht, deskundigheid en snelle afhandeling bij zowel aankoop als verkoop van woningen. Het team staat bekend om het meedenken met klanten, het uitleggen van complexe materie in begrijpelijke termen, en het nemen van extra stappen om zaken duidelijk te maken. Dennis Hendriksen en Adam springen er consistent uit als kernleden die klanten van begin tot eind begeleiden met betrokkenheid en vakkennis. De sfeer wordt gekenmerkt als informeel maar zakelijk, wat veel klanten aansprekend vinden.
Medewerkers van Gert-Jan Scholten Makelaardij
Top plaatsen waar Gert-Jan Scholten Makelaardij verkoopt
Gert-Jan Scholten Makelaardij is het meest actief in Eerbeek. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Apeldoorn, Loenen, Brummen en Hall.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Eerbeek | 31 | € 513.516 | Makelaars in Eerbeek |
Apeldoorn | 7 | € 393.929 | Makelaars in Apeldoorn |
Loenen | 4 | € 538.250 | Makelaars in Loenen |
Brummen | 3 | € 573.000 | Makelaars in Brummen |
Hall | 2 | € 650.000 | Makelaars in Hall |
Type woningen die Gert-Jan Scholten Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Gert-Jan Scholten Makelaardij het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.
Welke woningen verkoopt Gert-Jan Scholten Makelaardij?
Gem. € 516.192 · 27 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 364.650 · 28 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 542.750 · 24 dagen te koop
Gem. € 755.375 · 31 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow, Landhuis, Woonboerderij
Gem. € 408.571 · 42 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 459.000 · 46 dagen te koop
Maisonnette, Bovenwoning, Beneden + bovenwoning, Benedenwoning
Hoe presteert Gert-Jan Scholten Makelaardij in Eerbeek?
In Eerbeek verkochten 8 makelaars samen 64 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Gert-Jan Scholten Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
7% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
1 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
54 van 64 verkopen in Eerbeek
Tarieven van Gert-Jan Scholten Makelaardij
Gert-Jan Scholten Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 508.000 komt dat neer op € 5.082 tot € 6.606 voor verkoopbegeleiding en € 2.541 tot € 3.811 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Gert-Jan Scholten Makelaardij
Reviews per vestiging
"Vanaf het financieel advies gesprek, totdat de financiering rond was; Wij zijn heel fijn geholpen door Dennis en alle andere collega’s van Gert-jan Scholten Makelaardij en het team van RSH. Duidelijke uitleg en geduld, snelle reacties, en ook werden we goed op de hoogte gehouden over hoe het er voorstond met de aanvraag. Zeker voor herhaling vatbaar."
"Erg tevreden over Adam, Dennis, Kiona en Denica. Qua aankoop van mijn nieuwe woning maar ook zeker qua verkoop van mijn vorige woning! Een fijne informele (en toch zakelijke) sfeer. Top!"
"Hele fijne begeleiding door Dennis bij de hypotheekaanvraag voor ons nieuwe huis. Vanaf het oriënterend gesprek tot de afronding zeer betrokken, snel, duidelijk en ontzorgend. Ook nog eens erg sympathiek en heerlijke koffie! Aanrader."
"We zijn erg goed geholpen door het team van Gert-Jan Scholten Makelaardij! Het hele proces voelde zorgeloos en vertrouwd!"
"Ontzettend fijn geholpen door Adam, Dennis en het team van Gert Jan Scholten Makelaardij! Erg veel kennis in huis en hebben ook goed de tijd genomen om ons alles rustig uit te leggen als we met vragen zaten. Zowel in verkoop als in aankoop van ons nieuwe huis, erg goed geinformeerd tot in de detail! Heel erg bedankt voor de goede zorgen!"
"Zeer goede en vriendelijke makelaar en financieel adviseur met een leuk en enthousiast team. Met onze situatie geen makkelijke opdracht, we zijn uiterst tevreden met het verloop en het resultaat."
"Adam en Dennis (maar ook de andere medewerkers van GJ-Scholten en RSH Financieel advies) hebben ons goed en professioneel begeleid in de aankoop en financiering van onze woning. Deskundig en klantvriendelijk. Kortom, wij kunnen hen zeer zeker aanbevelen"
"Dennis heeft ons kundig, vlot en betrokken geholpen. Net voor de feestdagen kwam het groene licht voor onze hypotheek en dat heeft hij ons nog snel voor zijn vakantie laten weten. Dank Dennis voor je fijne hulp."
"Dennis heeft ons goed begeleid bij de hypotheek aanvraag. Hij denkt mee en handelt vlot. De communicatie verliep soepel. Bedankt voor de fijne samenwerking! :)"
"Dennis heeft ons zeer vriendelijk, helder en doelgericht geholpen met het regelen van de financiën voor onze woning. Treuzelt niet en pakt snel door."
"Dennis Hendriksen heeft heel zakelijk, maar meedenkend met onze bijzondere persoonlijke omstandigheden, hypotheekadvies verleent. Er waren wat problemen met de bank, maar ook hier heeft Dennis ons erg goed mee geholpen en alles opgelost. Wij zijn zeer tevreden!"
"Goede hulp in en rond om het huis kopen of verkopen deskundig advies"
"Dennis Hendriksen heeft heel zakelijk, maar meedenkend met onze bijzondere persoonlijke omstandigheden, hypotheekadvies verleend en ons mwt zijn team heel snel door alle procedures voor de aankoop van ons 1ste huis en hypotheek heen begeleid. Een spannende periode die door hun ondersteuning een heel stuk verlicht werd."
"Zeer tevreden over de diensten van Gert-Jan Scholten Makelaardij. Communicatie is goed, snel en duidelijk. Het advies is snel en past bij mij. Bij zoeken naar huizen en hypotheek advies is het zeker de moeite waard ze als adviseur aan te nemen."
"Fijne samenwerking. Deskundig advies en goed uitgelegd wat het in de praktijk betekent. Durfde ook aan te geven wat het nadeel is en de consequenties zijn van bepaalde keuzes die we gemaakt hebben."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Gert-Jan Scholten Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Eerbeek.
Gert-Jan Scholten Makelaardij Huidig Verkocht
54
Gem. prijs
€ 508.000
Verkooptijd
29 dgn
Reviews
Makelaarsland6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
1079
Gem. prijs
€ 519.000
Verkooptijd
27 dgn (-2)
Reviews
Best Living NVM Makelaars & financieel adviseurs5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
97
Gem. prijs
€ 536.000
Verkooptijd
26 dgn (-3)
Reviews
Drieklomp Makelaars en Rentmeesters5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
136
Gem. prijs
€ 1.219.000
Verkooptijd
42 dgn (+13)
Reviews
ten Hag Makelaarsgroep3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
210
Gem. prijs
€ 424.000
Verkooptijd
26 dgn (-3)
Reviews
Rodenburg Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
243
Gem. prijs
€ 539.000
Verkooptijd
23 dgn (-6)
Reviews