Hauzer & Partners Makelaardij

103 woningen verkocht, gemiddeld in 32 dagen en voor € 422.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Hauzer & Partners Makelaardij het meest verkoopt.

Hauzer & Partners Makelaardij is een makelaarskantoor in Venlo dat in totaal 103 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 375.000.

Hauzer & Partners Makelaardij

103 verkocht

waarvan 103 in de afgelopen 12 maanden

€ 422.000
Gem. verkoopprijs
32 dgn
Gem. verkooptijd
3.8
28 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Venlo en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.

Dit zeggen klanten over Hauzer & Partners Makelaardij

28 Google-reviews · laatste review januari 2026

3.8
28 reviews
5
24
4
2
3
2
2
1
1
8

Hauzer & Partners werkt met een gemengd team waar enkele medewerkers uitblinken in persoonlijke begeleiding en snelle communicatie, maar de organisatie kampt met ernstige inconsistenties in afspraken en communicatie. Frank Blok en Patty worden regelmatig geprezen voor professionele aanpak en vriendelijke benadering, vooral bij verkoopbegeleiding en hypotheekondersteuning. Het kantoor biedt een volledige dienstverlening met online dossiers en goede marketing, wat veel klanten waarderen. Echter, meerdere klanten rapporteren dat afspraken niet worden nagekomen, bezichtigingen worden gegeven voor al verkochte huizen, en accepteerde biedingen later toch niet worden uitgevoerd. Dit patroon van miscommunicatie en gebrekkige coördinatie vormt een significant probleem dat het vertrouwen ondermijnt, ondanks de positieve ervaringen van anderen.

Snelle communicatie en reactie Professionele verkoopbegeleiding Persoonlijke benadering Volledige dienstverlening met hypotheek Goede marketing en fotografie Ervaren en deskundig advies Afspraken niet nagekomen Miscommunicatie over beschikbaarheid huizen Gebrekkige coördinatie tussen medewerkers

"Van chaos naar comfort met stijl! Wij kozen het all-in pakket: Makelaar Patty, Frank & Bas én hypotheektopper Geert. Appartement verkocht, droomhuis gekocht alles liep soepel. Oftewel: Vroeger vastgoedtrauma, nu Hauzer-therapie! 😄 Dankzij Hauzerenpartners.com slapen we weer rustig in ons nieuwe huis. Dankjewel namens Sander & Martina"

Martina Eberledecember 2025

"Ik wil graag mijn positieve ervaring delen. De verkoop van de woning van mijn moeder werd uiterst professioneel en efficiënt door de heer F. Blok van makelaarskantoor Hauzer in behandeling genomen. Vanaf het eerste contact werd er duidelijkheid geboden. Hij is goed op de hoogte welke strategieën toegepast moesten worden om de woning snel en tegen de juiste prijs te verkopen. De heer Blok was altijd goed bereikbaar, hield mij met regelmaat op de hoogte, besprak de voortgang en gaf mij waardevol advies bij elke stap. Ik kan ik zonder enige twijfel deze makelaar aanbevelen. Beste Frank, Hartelijk bedankt voor het verkopen van mijn moeders woning. Hartelijke groet, Shan-Lan Derix-Ong"

Shan-Lan Derixjanuari 2025

"Via Hauzer gereageerd op een huurwoning. Ik werd snel gebeld en uitgenodigd voor een bezichtiging. Zeer prettig contact gehad met Frank Blok. Uiteindelijk heb ik de woning gekregen en werd alles ook snel opgepakt en geregeld. Prettige communicatie en afspraken worden nagekomen. Dankjewel!"

J Pdecember 2022

"Zeer goede ervaring gehad, niet de goedkoopste maar daarvoor wel top service, gebruikersvriendelijk online dossiers, top foto’s. Goede allround makelaar met persoonlijke benadering. Echt een aanrader."

Simon Frangenbergjuli 2022

"We zijn geweldig begeleid in onze zoektocht naar een nieuw huis. 7 juli is eindelijk de dag dat we mogen intrekken in ons droomhuis. Dank je wel Frank."

diana stroekenjuli 2022

"Fijne begeleiding bij de verkoop van ons huis! Ze zijn makkelijk bereikbaar en kunnen snel schakelen. Dat is echt heel fijn tijdens het verkoopproces!"

Sandor Marksjanuari 2026

"Super fijn geholpen bij Hauzer & Partners door Geert! Hij dacht echt met ons mee en gaf duidelijk en eerlijk advies. Alles werd snel en zonder gedoe geregeld, wat heel prettig was. De communicatie was vlot en we kregen altijd snel antwoord op onze vragen. Echt een aanrader!"

Juriaan Stassenfebruari 2025

Medewerkers van Hauzer & Partners Makelaardij

Frank Blok

Professionele verkoopbegeleiding met duidelijke strategie en regelmatige updates

Patty

Vriendelijk en professioneel, geeft eerlijk advies bij aankoop

Geert

Hypotheekspecialist die meedenkt en duidelijk advies geeft

Top plaatsen waar Hauzer & Partners Makelaardij verkoopt

Hauzer & Partners Makelaardij is het meest actief in Venlo. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Venray, Grubbenvorst, Helden en Velden.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Venlo

71€ 397.833Makelaars in Venlo

Venray

12€ 393.227Makelaars in Venray

Grubbenvorst

5€ 532.800Makelaars in Grubbenvorst

Helden

4€ 312.500Makelaars in Helden

Velden

3€ 486.667Makelaars in Velden

Type woningen die Hauzer & Partners Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Hauzer & Partners Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Hauzer & Partners Makelaardij?

Appartement37 (36%)

Gem. € 328.193 · 50 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat, Penthouse, Bovenwoning, Maisonnette

Tussenwoning24 (23%)

Gem. € 353.300 · 29 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand12 (12%)

Gem. € 791.000 · 114 dagen te koop

Eengezinswoning, Villa, Woonboerderij

Eengezinswoning10 (10%)

Gem. € 520.200 · 53 dagen te koop

Herenhuis

2-onder-1-kap6 (6%)

Gem. € 493.600 · 38 dagen te koop

Eengezinswoning

Geschakelde woning6 (6%)

Gem. € 479.667 · 40 dagen te koop

Eengezinswoning, Bungalow

Hoekwoning5 (5%)

Gem. € 342.250 · 42 dagen te koop

Eengezinswoning

Eindwoning1 (1%)

Gem. € 200.000 · 24 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Hauzer & Partners Makelaardij in Venlo?

In Venlo verkochten 30 makelaars samen 468 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Hauzer & Partners Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

21% boven het stadsgemiddelde

+21%

Verkoopsnelheid

4 dagen langzamer dan gemiddeld

4 dgn

Marktaandeel

103 van 468 verkopen in Venlo

22.0%

Tarieven van Hauzer & Partners Makelaardij

Hauzer & Partners Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 422.000 komt dat neer op € 4.224 tot € 5.491 voor verkoopbegeleiding en € 2.112 tot € 3.168 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Hauzer & Partners Makelaardij

Hauzer & Partners Makelaardij heeft in totaal 103 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 103 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.