HG Makelaars o.g.

4 woningen verkocht, gemiddeld in 22.5 dagen en voor € 749.000. Bekijk reviews, tarieven en waar HG Makelaars o.g. het meest verkoopt.

HG Makelaars o.g. is een makelaarskantoor in Helmond dat in totaal 4 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 568.000.

HG Makelaars o.g.

4 verkocht

waarvan 4 in de afgelopen 12 maanden

€ 749.000
Gem. verkoopprijs
22.5 dgn
Gem. verkooptijd
4.7
14 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Helmond en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Dit zeggen klanten over HG Makelaars o.g.

14 Google-reviews · laatste review augustus 2024

4.7
14 reviews
5
19
4
0
3
0
2
0
1
2

HG Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke, integere aanpak waarbij deskundigheid en klantbetrokkenheid centraal staan. Pieter, de drijvende kracht achter het kantoor, combineert uitgebreide makelaarskennis met een bouwkundige achtergrond, waardoor hij klanten niet alleen bij verkoop en aankoop begeleidt maar ook inhoudelijk adviseert over bouwkundige staat en waarde. Klanten waarderen vooral de eerlijkheid, snelle reacties, pro-actieve communicatie en de bereidheid om buiten kantooruren beschikbaar te zijn. De makelaar werkt met professionele fotografen en plattegronden, wat resulteert in snelle verkopen. Het kantoor blinkt uit in het begeleiden van eerste verkopers en biedt ondersteuning bij zowel aankoop als verkoop in één traject.

bouwkundige expertise persoonlijke begeleiding integere aanpak altijd bereikbaar professionele fotografie snelle reacties laagdrempelig contact bereikbaarheid voor koopverzoeken

"Super makelaar met een vlotte, persoonlijke aanpak die vooral ook deskundigheid, integriteit en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Neemt echt alle tijd voor je, ook voor ons als ‘eerste’ verkopers om het hele proces duidelijk uit te leggen en je daarin te begeleiden. Pieter heeft naast kennis van het makelaarsvak een bouwkundige achtergrond, hij kan al je vragen beantwoorden en heeft een goede kijk op de waarde en bouwkundige staat van je huis. Pieter zet dat ene stapje extra en dat voor een hele aantrekkelijke prijs. Het fijne aan HG makelaars vonden wij de eerlijkheid en toegankelijkheid waarmee ons huis werd verkocht. Geen trucjes of addertjes - Pieter is eerlijk; zowel naar de verkoper als de koper. Aanrader!"

Kionne van den Elsenfebruari 2020

"Wij zijn blij dat we besloten hebben HG ons huis te laten verkopen. Met name de betrokkenheid en snelheid van reageren hebben wij als erg prettig ervaren. Ook het pro-actief inplannen van een evaluatiemoment. Pieter en Marieke heel hartelijk dank voor jullie inzet."

Jan-Paul van Houtumfebruari 2020

"HG makelaars heeft er bij ons voor gezorgd dat ons huis met goede foto's en plattegronden online kwam. Hierdoor waren er snel kijkers en was ons huis snel verkocht De communicatie en begeleiding door de makelaar was super fijn! Er wordt geluisterd naar je wensen en vragen en waar nodig helpen zij jou. Een echte aanrader!"

Cheyanne Bekkersfebruari 2020

"Pieter is een topper ! Enorme vakkennis en deskundigheid, neemt alle tijd en er ontgaat hem niets ! Maakt zelfs tijd vrij als hij eigenlijk niet beschikbaar is. Wij hebben hem 3x ingeschakeld bij tussentijdse controle tijdens een nieuwbouwproject en ook bij de definitieve oplevering is hij weer van de partij. Pieter is 100% aanbevelenswaardig. Dankjewel !!"

John Macaugustus 2024

"Zeer tevreden over Pieter! Kundig geholpen en is altijd afspraken keurig nagekomen. Doet wat hij zegt en zegt wat hij doet! Zeker aan te bevelen"

Bart van Kempenapril 2024

"Hele fijne persoonlijke begeleiding bij de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. Het contact is laagdrempelig. Pieter denkt met je mee en is vakkundig. Heel attent in omgang en neemt echt de tijd voor je. Als het nog ooit nodig mocht zijn weten wij waar we moeten zijn!!! Bedankt Pieter!"

Liekejuni 2022

Medewerkers van HG Makelaars o.g.

Pieter

Bouwkundig deskundige makelaar met uitgebreide vakkennis en persoonlijke aandacht

Marieke

Betrokken medewerker die samen met Pieter klanten ondersteunt bij verkoop

Top plaatsen waar HG Makelaars o.g. verkoopt

HG Makelaars o.g. is voornamelijk actief in Helmond , Bakel , Deurne.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Helmond

2€ 449.500Makelaars in Helmond

Bakel

1€ 1.499.000Makelaars in Bakel

Deurne

1€ 597.000Makelaars in Deurne

Type woningen die HG Makelaars o.g. verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat HG Makelaars o.g. het meest verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt HG Makelaars o.g.?

Eengezinswoning3 (75%)

Gem. € 498.667 · 27 dagen te koop

Vrijstaand1 (25%)

Gem. € 1.499.000 · 24 dagen te koop

Landhuis

Hoe presteert HG Makelaars o.g. in Helmond?

In Helmond verkochten 71 makelaars samen 540 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe HG Makelaars o.g. zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

76% boven het stadsgemiddelde

+76%

Verkoopsnelheid

1.5 dagen sneller gemiddeld

1.5 dgn

Marktaandeel

4 van 540 verkopen in Helmond

0.7%

Tarieven van HG Makelaars o.g.

HG Makelaars o.g. publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 749.000 komt dat neer op € 7.488 tot € 9.734 voor verkoopbegeleiding en € 3.744 tot € 5.616 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over HG Makelaars o.g.

HG Makelaars o.g. heeft in totaal 4 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 4 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.