Makelaardij Met Bauke

57 woningen verkocht, gemiddeld in 23 dagen en voor € 389.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Makelaardij Met Bauke het meest verkoopt.

Makelaardij Met Bauke is een makelaarskantoor in Groningen dat in totaal 57 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 375.000.

Makelaardij Met Bauke

57 verkocht

waarvan 57 in de afgelopen 12 maanden

€ 389.000
Gem. verkoopprijs
23 dgn
Gem. verkooptijd
4.8
17 reviews
Over Makelaardij Met Bauke

In Groningen vind je Makelaardij Met Bauke, een makelaarskantoor dat zich onderscheidt door zijn persoonlijke en luchtige aanpak. Het team richt zich op het kopen en verkopen van woningen, met een focus op de wensen en behoeften van de klant. Bauke en Anna benaderen hun vak met jarenlange kennis en ervaring, maar altijd met een professionele aanpak.

Makelaardij Met Bauke biedt diensten in het hele noorden van Nederland, inclusief Groningen en omstreken. Ze helpen klanten bij het proces van koop en verkoop, van woningpresentatie op Funda tot formele documentatie na de transactie. Het kantoor staat known voor zijn toegankelijkheid en persoonlijke benadering.

Kenmerkend voor Makelaardij Met Bauke is dat ze graag de tijd nemen voor klanten en altijd met een professionele aanpak werken, maar met een vleug humor. Ze combineren hun jarenlange kennis en ervaring binnen de makelaardij met een persoonlijke benadering, zodat het proces van koop of verkoop zo soepel mogelijk verloopt.

Dit zeggen klanten over Makelaardij Met Bauke

17 Google-reviews · laatste review juli 2026

4.8
17 reviews
5
19
4
0
3
0
2
0
1
1

Bauke onderscheidt zich door een persoonlijke, eerlijke aanpak die verder gaat dan standaard makelaarsdiensten. Hij neemt de tijd om klanten echt te leren kennen en begeleidt het gehele aan- of verkoopproces van A tot Z met aandacht voor detail. Zijn marktkennis en ervaring blijken uit strategische verkoopplannen, professionele presentatie op Funda met hulp van interieurstylist en fotograaf, en het vermogen om voor klanten optimale prijzen te realiseren. Samen met zijn vrouw Anna vormt hij een goed ingespeeld duo dat zich volledig inzet voor het beste resultaat, met snelle communicatie en bereikbaarheid als standaard.

Een terugkerend thema in reviews is de combinatie van professionele expertise met menselijke betrokkenheid. Klanten waarderen dat Bauke nuchtere adviezen geeft, flexibel omgaat met bezichtigingen en zich echt betrokken toont bij hun situatie. Meerdere klanten hebben hem jaren later opnieuw ingeschakeld, wat zijn betrouwbaarheid onderstreept. Eén negatieve ervaring wijst op een communicatieprobleem rond beschikbaarheid en transparantie bij een bezichtiging, wat in contrast staat met het overweldigende positieve beeld.

Persoonlijke, eerlijke aanpak Sterke marktkennis en ervaring Professionele Funda-presentatie Snelle, duidelijke communicatie Flexibel en bereikbaar Strategische verkoopbegeleiding Goed samenspel met partner Anna Communicatie over beschikbaarheid onvoldoende

"Bauke is niet een standaard makelaar die alleen maar bezig is met het verkopen of aankopen van een huis. Hij wil zijn klanten leren kennen en het hele aan- of verkoop proces van A tot Z perfect voor je regelen regelen. Hij doet dit met zijn kenmerkende eerlijke en persoonlijke aanpak wat ik echt uniek vind voor deze branche. Kortom ik zou hem dus zeker aanbevelen als makelaar!"

Mark Pieter Alsemmaart 2020

"Na een zeer plezierig kennismakingsgesprek met Bauke was duidelijk dat hij ontzettend veel ervaring en kennis van de markt heeft. Daarnaast zorgt zijn nuchtere kijk ervoor dat je precies weet waar je aan toe bent. Hij zorgt ervoor dat je huis mooi op Funda komt te staan door gebruik te maken van een interieurstilist die voor advies langs komt, een goede fotograaf en hij maakt gebruik van functies op Funda zoals ' blikvanger'. Wat ik persoonlijk ook heel prettig vind is dat Bauke de tijd neemt voor iedere geïnteresseerde. Als mensen liever een persoonlijke rondleiding willen i.p.v te komen naar een 'open huis' dan plant hij individuele afspraken in. Hij vindt het belangrijk dat iedereen de kans krijgt om je huis te bekijken. Het is makkelijk sparren en afstemmen met Bauke, dit heeft geresulteerd in een soepele verkoop en een mooie prijs voor ons huis. Bauke is een echte vakman."

Frank te Biesebeekapril 2020

"Bauke en Anna hebben mij recent geholpen bij een aankoop. Inmiddels woon ik zo'n vier maanden in het huis. Een paar weken geleden dacht ik opeens bij mezelf: "het zou zomaar kunnen dat ik hier over 40 jaar nog steeds woon". Daar had ik zelfs een jaar geleden alleen maar van kunnen dromen. Met Bauke is simpelweg de beste (aankoop)makelaar van het Noorden. Zonder overdrijven. In een erg lastige periode heeft bij me geholpen om binnen een paar maanden een woning te vinden. En niet zomaar eentje: ik had het niet beter kunnen treffen. Geen plek was Bauke te gek of te ver. We hebben zowat alle mogelijk soorten panden bekeken. Uiteindelijk had ik de keuze uit drie woningen waarop mijn bod geaccepteerd was. Daaruit heb ik deze gekozen, die aan al mijn wensen voldoet. Bauke zorgde ervoor dat ik het voor een goede prijs kon aankopen en dat het proces soepel verliep. Daarbij was hij ongewoon begipvol, integer behulpzaam en bereikbaar. Ook bij de aankoop van het huis hiervoor, hielp Bauke mij. En ook daarover heb ik niks dan goeds te melden. Ik ben Bauke en Anna erg dankbaar :-)"

Daniel Craanen (Melk_Fles)november 2024

"Fijne communicatie en persoonlijke aandacht. Goede kennis over de markt en vakkennis. Kortom een aanrader."

Jurre Dijkstranovember 2022

"Mijn woning heb ik verkocht via Makelaardij Met Bauke. Bauke denkt echt met je mee, hij heeft mij zeer goed geadviseerd over de verkoopstrategie en is heel deskundig door zijn jarenlange ervaring. Ik ben Bauke en Anna enorm dankbaar voor de manier waarop zij met je meedenken en de tijd voor je nemen. Ik hield een erg fijn gevoel over aan de manier waarop de woning verkocht is. Niet alleen voor mij als verkoper, maar ook voor de koper en de vele kijkers. Makelaardij Met Bauke is absoluut een aanrader!"

Daphne Koelewijnmei 2021

"5 jaar geleden hebben Anna en Bauke ons geholpen met de koop van ons huis in Paterswolde. Dit is zo goed bevallen dat wij Met Bauke wederom gevraagd hebben om ons te helpen met de verkoop van dit huis (vanwege werk moesten wij verhuizen). Ten eerste zijn het fijne mensen, wij hebben hun advies en de samenwerking enorm gewaardeerd. Zij hebben zich vol ingezet om het best mogelijke resultaat te realiseren. Ze zijn kundig, integer en leveren kwaliteit. Wij gunnen iedereen die een huis zoekt of wil verkopen, Met Bauke!"

Daan Haverkampjuli 2026

"Tijdens de verkoop van onze woning zijn wij op een plezierige en persoonlijke manier geholpen door Anna en Bauke van Met Bauke. In het verkoopproces waren ze erg betrokken en goed bereikbaar en gaven gedegen advies op de momenten dat we vragen hadden. Wij hebben dit als erg prettig ervaren. Wij bevelen Met Bauke van harte aan."

Jesse Kwakmanfebruari 2025

"Bauke en Anna hebben ons afgelopen jaar onwijs goed geholpen met het vinden van een nieuwe woning. We konden altijd bij hun terecht en kregen snel antwoord op onze vragen. Ook tijdens de bezichtigingen kregen we de keuze of Bauke mee moest of niet, erg fijn."

Julian H. (Juul-89-NL)januari 2025

Medewerkers van Makelaardij Met Bauke

Bauke

Ervaren makelaar met sterke marktkennis, persoonlijke aanpak en strategisch inzicht

Anna

Ondersteunt Bauke met uitstekende organisatie en communicatie, vormt sterk duo

Top plaatsen waar Makelaardij Met Bauke verkoopt

Makelaardij Met Bauke is voornamelijk actief in Groningen , Haren Gn , Winsum , Paterswolde.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Groningen

52€ 383.462Makelaars in Groningen

Haren Gn

3€ 508.333Makelaars in Haren Gn

Winsum

1€ 325.000Makelaars in Winsum

Paterswolde

1€ 375.000Makelaars in Paterswolde

Type woningen die Makelaardij Met Bauke verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Makelaardij Met Bauke het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Makelaardij Met Bauke?

Appartement31 (54%)

Gem. € 327.742 · 25 dagen te koop

Benedenwoning, Bovenwoning, Portiekflat, Maisonnette, Galerijflat

Tussenwoning13 (23%)

Gem. € 411.923 · 30 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap7 (12%)

Gem. € 613.571 · 21 dagen te koop

Eengezinswoning

Eindwoning3 (5%)

Gem. € 348.333 · 37 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning2 (4%)

Gem. € 405.000 · 21 dagen te koop

Geschakelde woning1 (2%)

Gem. € 500.000 · 25 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Makelaardij Met Bauke in Groningen?

In Groningen verkochten 188 makelaars samen 2663 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Makelaardij Met Bauke zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

20% boven het stadsgemiddelde

+20%

Verkoopsnelheid

0 dagen gelijk aan gemiddeld

0 dgn

Marktaandeel

57 van 2663 verkopen in Groningen

2.1%

Tarieven van Makelaardij Met Bauke

Makelaardij Met Bauke publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 389.000 komt dat neer op € 3.889 tot € 5.055 voor verkoopbegeleiding en € 1.944 tot € 2.916 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Makelaardij Met Bauke

Makelaardij Met Bauke heeft in totaal 57 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 57 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.