Tettero & Wetters Makelaars

28 woningen verkocht, gemiddeld in 38 dagen en voor € 607.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Tettero & Wetters Makelaars het meest verkoopt.

Tettero & Wetters Makelaars is een makelaarskantoor in Den Haag dat in totaal 28 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 522.500.

Tettero & Wetters Makelaars

28 verkocht

waarvan 28 in de afgelopen 12 maanden

€ 607.000
Gem. verkoopprijs
38 dgn
Gem. verkooptijd
4.3
6 reviews
Over Tettero & Wetters Makelaars

In 's-Gravenhage vind je Tettero & Wetters Makelaars, een NVM-makelaarskantoor met een lange geschiedenis in de Regio Haaglanden. Sinds 1989 biedt dit kantoor uitgebreide diensten op het gebied van wonen en huisvesting, met een focus op verkoop- en aankoop trajecten voor onroerende zaken.

Tettero & Wetters Makelaars is gespecialiseerd in bedrijfsmatige onroerende zaken en biedt advies over taxaties, verzekeringen en hypotheken. Het kantoor is gevestigd midden in het bruisende hart van Den Haag, nabij de Koninklijke Stallen en tegenover het Hilton 'The Hague' hotel.

Het kantoor heeft een lange geschiedenis since 1989 en is gevestigd in het bruisende hart van Den Haag.

Dit zeggen klanten over Tettero & Wetters Makelaars

6 Google-reviews · laatste review maart 2025

4.3
6 reviews
5
9
4
0
3
0
2
0
1
3

Tettero & Wetters Makelaars onderscheidt zich als een klein, persoonlijk kantoor waar klanten geen nummer zijn maar echte aandacht krijgen. Het team staat bekend om deskundige begeleiding, snelle communicatie en betrokkenheid bij alle stappen van het proces. Klanten waarderen de toegankelijkheid en de bereidheid om mee te denken over verkoop- en aankoopstrategieën. Het kantoor beschikt over een sterk netwerk in Den Haag en biedt ondersteuning die verder gaat dan alleen makelaarsdiensten, inclusief advies over renovatie en vervolgstappen. De persoonlijke benadering en vakkundigheid van het team maken dit kantoor een betrouwbare partner voor zowel eerste als herhaalde transacties.

Persoonlijke aandacht Deskundig en slagvaardig Uitstekend netwerk Den Haag Snelle communicatie Meedenkend advies Toegankelijk kantoor Administratieve fouten bij documentatie

"Prettige en kundige Makelaars kantoor! Alleen maar goede ervaringen ik kan niet anders zeggen!"

Bart van der Kleijdecember 2017

"Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met Tettero & Wetters makelaars! De communicatie was ontzettend prettig en het voelde erg toegankelijk. We hebben snel kunnen schakelen bij woningen waar wij in geïnteresseerd waren en werden betrokken bij alle beslissingen. Ik zou verkoop/volgende koop zonder twijfel weer bij hen neerleggen."

Y Hartogmaart 2021

"Een aantal jaar geleden heeft Ben (Wetters) de woning aan mij verkocht. Toen al als aankoper een fijne ervaring gehad. Nu 3 jaar later ook weer hulp van Ben gehad met de verkoop van de woning. Alles super geregeld en prachtig resultaat behaald. Tettero en Wetters is fijn in het contact, ik kan ze van harte aanbevelen!"

Charlotte Loukesnovember 2022

"Zeer tevreden over aankoop en verkoop van onze woning. Een klein kantoor, zodat je dus geen nummer bent, maar wel met een uitstekend netwerk in Den Haag. Diederik heeft ons uitstekend geholpen en geadviseerd over hoe zowel de verkoop als aankoop aan te pakken en verdere renovatie van onze aankoop. Ook Edith staat altijd klaar voor vragen en reageert direct met snelle opvolging."

Emile Broesterhuizenjuni 2021

Medewerkers van Tettero & Wetters Makelaars

Ben Wetters

Bouwt langdurige relaties op met klanten over meerdere transacties

Diederik

Geeft uitstekend advies over verkoop-, aankoop- en renovatiestrategieën

Edith

Staat altijd klaar met snelle en directe opvolging op vragen

Top plaatsen waar Tettero & Wetters Makelaars verkoopt

Tettero & Wetters Makelaars is voornamelijk actief in Den Haag , Amsterdam , Wassenaar.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Den Haag

26€ 605.442Makelaars in Den Haag

Amsterdam

1€ 495.000Makelaars in Amsterdam

Wassenaar

1€ 750.000Makelaars in Wassenaar

Type woningen die Tettero & Wetters Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Tettero & Wetters Makelaars het meest verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt Tettero & Wetters Makelaars?

Appartement19 (68%)

Gem. € 531.395 · 52 dagen te koop

Portiekflat, Portiekwoning, Bovenwoning, Tussenverdieping, Benedenwoning, Beneden + bovenwoning, Galerijflat

Tussenwoning5 (18%)

Gem. € 804.000 · 32 dagen te koop

Eengezinswoning, Herenhuis

Hoekwoning2 (7%)

Gem. € 637.500 · 28 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning1 (4%)

Gem. € 945.000 · 28 dagen te koop

Herenhuis

Eindwoning1 (4%)

Gem. € 650.000 · 27 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Tettero & Wetters Makelaars in Den Haag?

In Den Haag verkochten 366 makelaars samen 5746 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Tettero & Wetters Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

52% boven het stadsgemiddelde

+52%

Verkoopsnelheid

10 dagen langzamer dan gemiddeld

10 dgn

Marktaandeel

28 van 5746 verkopen in Den Haag

0.5%

Tarieven van Tettero & Wetters Makelaars

Tettero & Wetters Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 607.000 komt dat neer op € 6.067 tot € 7.887 voor verkoopbegeleiding en € 3.033 tot € 4.550 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Tettero & Wetters Makelaars

Tettero & Wetters Makelaars heeft in totaal 28 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 28 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.