Van Wijnen Makelaardij

15 woningen verkocht, gemiddeld in 21 dagen en voor € 600.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Van Wijnen Makelaardij het meest verkoopt.

Van Wijnen Makelaardij is een makelaarskantoor in Leerdam dat in totaal 15 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 599.000.

Van Wijnen Makelaardij

15 verkocht

waarvan 15 in de afgelopen 12 maanden

€ 600.000
Gem. verkoopprijs
21 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
35 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Leerdam en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Dit zeggen klanten over Van Wijnen Makelaardij

35 Google-reviews · laatste review september 2026

5.0
35 reviews
5
36
4
0
3
1
2
0
1
0

Van Wijnen Makelaardij onderscheidt zich door de persoonlijke en betrokken aanpak van Marcel van Wijnen, die klanten van begin tot eind intensief begeleidt. Kenmerkend voor deze makelaar is de combinatie van professionele presentatie—met sfeervolle fotografie en verzorgde brochures—en een rustige, luisterende werkstijl die vertrouwen opbouwt. Marcel weet snel resultaat te boeken: veel huizen worden verkocht voordat ze op Funda staan of zelfs boven de vraagprijs. Wat klanten vooral waarderen, is zijn directe bereikbaarheid, transparante communicatie en het feit dat je altijd met dezelfde persoon werkt. Hij combineert deskundige marktkennis met menselijke warmte, zonder opdringerig te zijn.

Snelle verkoop, vaak boven vraagprijs Professionele fotografie en brochures Persoonlijke, betrokken benadering Altijd bereikbaar en responsief Deskundige marktkennis lokale regio Rustig en betrouwbaar Uitstekende communicatie

"Ons huis is verkocht door Van Wijnen Makelaardij. Nog voordat het op Funda geplaatst was, had Marcel ons huis al verkocht voor de vraagprijs. Wij hebben de samenwerking met Van Wijnen Makelaardij van begin tot eind als heel prettig ervaren. Marcel is erg betrokken geweest bij het hele traject. Ook de styling en fotografie gebeurden op zeer professionele, maar ook persoonlijke wijze. Wij zouden Van Wijnen Makelaardij aan iedereen aanbevelen."

Leon Bontenoktober 2018

"Dankzij Marcel van Wijnen hebben wij binnen een week ons huis verkocht, zelfs boven de vraagprijs. Wij hebben de samenwerking als erg prettig ervaren, de professionele styling van ons huis en de mooie verkoopbrochure hebben ook zeker bijgedragen aan de snelle verkoop. Wij raden dan ook Marcel van Wijnen zeker aan als u op zoek bent naar een makelaar."

Michel Van Rossumoktober 2018

"Het is de 2e keer dat Marcel van Wijnen ons heeft bijgestaan en geadviseerd, eerst als koper en nu als verkoper van onze woning. Hij is zeer toegewijde makelaar altijd vriendelijk, deskundig denk met je mee en belt snel terug. Marcel van Wijnen is zeker een aanrader."

Nel Vervoornjuli 2024

"We zijn heel erg tevreden over Marcel van Wijnen Makelaardij. Het hebben van een klik vinden wij erg belangrijk. Maar ook het enthousiasme dat Marcel uitstraalt geeft vertrouwen voor de verkoop. Daarnaast waren we erg onder de indruk van de mooie pakkende brochure die hij van ons huis heeft gemaakt en online presentatie. Hij zorgt voor goed advies, fijne manier van communiceren en doet wat hij zegt. Kortom wij zijn super tevreden over Marcel van Wijnen Makelaardij."

Jozephina Vogelaugustus 2020

"Zojuist het huis gepasseerd. Dankzij een perfecte ondersteuning van Marcel van Wijnen een soepele verkoop. Marcel is gedreven makelaar die zich verplaatst in zijn klanten en je op een eigentijdse manier begeleidt tijdens de verkoop. De combinatie van Social media en Funda werkt perfect. Marcel bedankt !!"

anton heijsteegnovember 2018

"Marcel is een kundige makelaar en erg fijn in de omgang. Hij heeft ons uitstekend geholpen!"

Wilco van Toornseptember 2026

"Er ging niks fout. M. van Wijnen is een makelaar die deskundig is en medemenselijkheid heeft. In een wat koudere wereld van de makelaardij is deze makelaar een warme aanbeveling."

L. van Hobokenaugustus 2026

"Marcel is een kundige, oprechte, en gezellige makelaar. Heeft veel kennis van de lokale markt en ook daarbuiten, heel goed bereikbaar, en niet beroerd om een stap harder te zetten. De persoonlijke aanpak past precies bij ons."

Enrico Simjuni 2026

Medewerkers van Van Wijnen Makelaardij

Marcel van Wijnen

Deskundige makelaar met sterke verkoopresultaten en persoonlijke, betrokken begeleiding

Top plaatsen waar Van Wijnen Makelaardij verkoopt

Van Wijnen Makelaardij is het meest actief in Leerdam. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Culemborg, Nieuwegein, Asperen en Schoonrewoerd.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Leerdam

6€ 588.158Makelaars in Leerdam

Culemborg

4€ 598.250Makelaars in Culemborg

Nieuwegein

1€ 599.000Makelaars in Nieuwegein

Asperen

1€ 825.000Makelaars in Asperen

Schoonrewoerd

1€ 429.000Makelaars in Schoonrewoerd

Type woningen die Van Wijnen Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Van Wijnen Makelaardij het meest verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Van Wijnen Makelaardij?

Eengezinswoning6 (40%)

Gem. € 563.992 · 23 dagen te koop

Appartement4 (27%)

Gem. € 523.250 · 22 dagen te koop

Portiekflat, Dubbel benedenhuis, Galerijflat

Vrijstaand2 (13%)

Gem. € 812.000 · 14 dagen te koop

Villa

Hoekwoning2 (13%)

Gem. € 647.500 · -1 dagen te koop

Eengezinswoning

Tussenwoning1 (7%)

Gem. € 599.000 · 27 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Van Wijnen Makelaardij in Leerdam?

In Leerdam verkochten 16 makelaars samen 123 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Wijnen Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

44% boven het stadsgemiddelde

+44%

Verkoopsnelheid

4 dagen sneller gemiddeld

4 dgn

Marktaandeel

15 van 123 verkopen in Leerdam

12.2%

Tarieven van Van Wijnen Makelaardij

Van Wijnen Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 600.000 komt dat neer op € 5.997 tot € 7.796 voor verkoopbegeleiding en € 2.998 tot € 4.497 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Van Wijnen Makelaardij

Van Wijnen Makelaardij heeft in totaal 15 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 15 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.