Makelaars in buurt De Swetten west, Drachten
Woningprijzen, verkooptijd en de actiefste makelaars in buurt De Swetten west, vergeleken met het gemiddelde van Drachten.
In buurt De Swetten west in Drachten zijn het afgelopen jaar 38 woningen verkocht, met een mediane verkoopprijs van € 285.000. Hieronder zie je hoe de buurt zich verhoudt tot Drachten en welke makelaars hier het meest verkopen.
Vergelijking met Drachten
Buurt De Swetten west heeft een mediane verkoopprijs van € 285.000, vergeleken met € 325.000 gemiddeld in Drachten. Dat is 12% lager dan het stadsgemiddelde.
Prijsklassen in De Swetten west
Woningkenmerken
Energielabels
Woningen met een A-label worden gemiddeld verkocht voor € 451.167.
Verkoopsnelheid
In buurt De Swetten west is de mediane verkooptijd 20 dagen.
- 1 woningen verkocht binnen een week
- 28 woningen verkocht binnen een maand
- 0 woningen stonden langer dan 3 maanden te koop
Top makelaars in De Swetten west
De best presterende makelaars in buurt De Swetten west op basis van aantal verkopen:
Hoogst gewaardeerde makelaars
Op basis van Google Reviews zijn dit de best beoordeelde makelaars actief in De Swetten west:
Makelaarskosten in De Swetten west
Voor de verkoop van een woning in De Swetten west kun je rekenen op makelaarskosten tussen € 3.150 en € 4.095.
Voor aankoopbegeleiding liggen de kosten tussen € 1.575 en € 2.363. Deze tarieven zijn gebaseerd op de lokale marktprijzen in De Swetten west.
Andere buurten in Drachten
Bekijk ook andere buurten in Drachten voor een volledig overzicht: