Bato Makelaars en Woningadviseurs
56 woningen verkocht, gemiddeld in 22.5 dagen en voor € 539.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Bato Makelaars en Woningadviseurs het meest verkoopt.
Bato Makelaars en Woningadviseurs is een makelaarskantoor in Oss dat in totaal 56 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 454.500.
Bato Makelaars en Woningadviseurs
waarvan 56 in de afgelopen 12 maanden
- € 539.000
- Gem. verkoopprijs
- 22.5 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.7
- 26 reviews
In Oss vind je Bato Makelaars en Woningadviseurs, een kantoor dat zich met passie en persoonlijke betrokkenheid inzet voor het verkopen en kopen van woningen. Ze bieden ook gevalideerde taxatierapporten aan, die ze voor klanten regelen.
Bato werkt in de regio Oss - 's-Hertogenbosch en omgeving, met een focus op moderne tools en flexibele openingstijden. Het team staat 24/7 klaar om vragen te beantwoorden en klanten volledig te ontzorgen. Ze geloven in het belang van echte contacten, of dat nu per telefoon, e-mail of persoonlijk is.
Bij Bato is er gelegenheid voor inspraak en een persoonlijke noot, met een motto van goed en eerlijk advies. Het kantoor heeft 90 woningen in de verkoop en 1 woning in verhuur, met een gemiddelde doorloop van verkocht in maanden.
Dit zeggen klanten over Bato Makelaars en Woningadviseurs
26 Google-reviews · laatste review juni 2026
Bato Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij klanten voelen dat hun belangen centraal staan. Het team — met Hans, Debbie en Angelique als vaste gezichten — staat bekend om snelle reacties, heldere communicatie en proactieve begeleiding van begin tot eind. Klanten waarderen de combinatie van vakkundigheid en warmte, vooral bij complexere trajecten zoals verkoop en aankoop tegelijk. De makelaar heeft sterke wortels in de regio Oss en 's-Hertogenbosch en biedt advies dat verder gaat dan standaardservice: denken mee over verbouwen versus verhuizen, hulp bij documentatie, en begeleiding bij zowel verkoop als aankoop. Enkele klanten hebben kritiek geuit op communicatie over vertrouwelijke informatie en de duur van verkoopprocessen, maar deze punten zijn niet structureel terug te zien.
Medewerkers van Bato Makelaars en Woningadviseurs
Top plaatsen waar Bato Makelaars en Woningadviseurs verkoopt
Bato Makelaars en Woningadviseurs is het meest actief in Oss. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Berghem, Heesch, Zeeland en Geffen.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Oss | 37 | € 502.189 | Makelaars in Oss |
Berghem | 6 | € 666.500 | Makelaars in Berghem |
Heesch | 2 | € 662.500 | Makelaars in Heesch |
Zeeland | 2 | € 454.000 | Makelaars in Zeeland |
Geffen | 2 | € 1.022.500 | Makelaars in Geffen |
Type woningen die Bato Makelaars en Woningadviseurs verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Bato Makelaars en Woningadviseurs het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.
Welke woningen verkoopt Bato Makelaars en Woningadviseurs?
Gem. € 508.916 · 35 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Gem. € 857.637 · 77 dagen te koop
Eengezinswoning, Villa, Bungalow, Woonboerderij, Herenhuis
Gem. € 424.000 · 32 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Gem. € 511.000 · 38 dagen te koop
Gem. € 336.428 · 25 dagen te koop
Portiekflat, Maisonnette
Gem. € 592.250 · 75 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 375.000 · 78 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 427.000 · 23 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Bato Makelaars en Woningadviseurs in Oss?
In Oss verkochten 37 makelaars samen 467 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Bato Makelaars en Woningadviseurs zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
35% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
2.5 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
56 van 467 verkopen in Oss
Tarieven van Bato Makelaars en Woningadviseurs
Bato Makelaars en Woningadviseurs publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 539.000 komt dat neer op € 5.392 tot € 7.010 voor verkoopbegeleiding en € 2.696 tot € 4.044 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Bato Makelaars en Woningadviseurs
Reviews per vestiging
"Bato Makelaars is een hele fijne en kundige makelaar om mee samen te werken. De medewerkers zijn betrokken en klantgericht en bieden een uitstekende begeleiding tijdens het proces. Zij hebben ons zeer goed bijgestaan in zowel de verkoop als de aankoop van een woning. Wij bevelen deze makelaar van harte aan!"
"Met respect, vakkundig en betrokken - want het betrof toch het huis van onze ouders - is het verkoopproces doorlopen. Wij zijn erg tevreden over de openheid en tijdigheid van communicatie. En de algehele begeleiding en inzet. Van het Bato team: Angelique, Hans en Debbie."
"Zowel tijdens de aankoop (als verkopende makelaar) en bij de verkoop van mijn eigen woning ben ik begeleid door Hans en Debbie. Vakkundige mensen, die altijd paraat staan en goede begeleiding leveren. Ik ben ontzorgd van begin tot eind. Hans, Debbie: nogmaals dank!"
"Super geholpen door Bato (Angelique)! We zijn erg tevreden met alle hulp en advisering die we gekregen hebben bij het aankopen van ons eerste huis. Bedankt Bato makelaars !"
"Geweldig! Vriendelijk, snel en professioneel."
"Bato (Hans, Angelique en Debbie) bedankt om voor de derde keer onze steun en toeverlaat te zijn met de verkoop van ons mooie unieke huis in Schaijk. Jullie expertise en vakkundigheid heeft ons erg goed geholpen in een snelle verkoop. Bedankt Edwin en Angelie van Bergen"
"Fijne makelaar om mee samen te werken. Zeer vriendelijk en reageren snel op vragen. Vanaf eerste gesprek tot overdracht woning goede begeleiding gehad en denken met je mee. Mijn ouders zouden blij zijn geweest dat wij jullie hebben gevraagd om hun huis / ons ouderlijk huis te verkopen."
"Bato heeft ons fijn geholpen met het vinden van een woning. We konden altijd terecht voor vragen en/of advies."
"Bato heeft mij heel fijn geholpen met de koop en verkoop, topteam!"
"Uitstekend geholpen bij de verkoop van mijn appartement in Oss. Professionele begeleiding en duidelijke uitleg in elke stap van het traject. Het gaat soms erg snel, wat ook wenselijk was. Daarom was het erg fijn dat hun overal snel op reageren en mij proactief wezen op documenten, opzoeken, uploaden etc. Hans en Debbie, bedankt voor alle goede hulp :)"
"De bezichtiging met Hans Peels was eerlijk en duidelijk. Debbie Bissels is transparant in haar communicatie en actief meedenkend in de zoekopdracht. Bato Makelaardij is met deze kwaliteiten zeker aan te bevelen!"
"We hebben een goede ervaring met dit makelaarskantoor. We hebben ons appartement verkocht. Vriendelijke en open communicatie. Snelle terugkoppeling na bezichtigingen. Dank voor de samenwerking!"
"Wij zijn erg tevreden over de dienstverlening van Bato. Voordat we het besluit namen om ons huis te verkopen, heeft Hans ons begeleid in de keuze ‘verbouwen of verhuizen’. Het proces van ‘verkoopklaar’ maken, foto’s maken en het begeleiden van de bezichtigingen en onderhandelingen verliep professioneel én persoonlijk. Dankzij de deskundigheid en het advies van Hans hebben we ons huis niet alleen snel verkocht, maar ook voor een mooie prijs! Ook met vragen over de aankoop van onze nieuwe woning konden we altijd bij Hans terecht. Ik kan deze makelaar van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare partner bij aan- of verkoop van een woning."
"Zoooo! Vandaag de verkoop van mijn woning afgerond. Erg plezierig en professioneel begeleid door Angelique (en soms Hans) en Debbie van Bato. Dankjulliewel en ik zal jullie altijd aanbevelen aan anderen!"
"Wij zijn heel blij mee.Hans is heel vriendelijk, behulpzaam een hij denkt met ons mee. De beste makelaar ooit 🤝 Als iemand een goede makelaar aan het zoeken is dan gewoon met Hans contact nemen"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Bato Makelaars en Woningadviseurs presteert ten opzichte van andere makelaars in Oss.
Bato Makelaars en Woningadviseurs Huidig Verkocht
56
Gem. prijs
€ 539.000
Verkooptijd
22.5 dgn
Reviews
Van der Krabben makelaardij9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
303
Gem. prijs
€ 505.000
Verkooptijd
31 dgn (+8.5)
Reviews
Van Casteren Makelaardij Schaijk8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
55
Gem. prijs
€ 547.000
Verkooptijd
34 dgn (+11.5)
Reviews
Van der Krabben makelaardij locatie Oss7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
224
Gem. prijs
€ 504.000
Verkooptijd
29 dgn (+6.5)
Reviews
Akker Makelaardij7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
75
Gem. prijs
€ 524.000
Verkooptijd
22 dgn (-0.5)
Reviews
Evelien Ploegmakers Makelaardij6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
73
Gem. prijs
€ 470.000
Verkooptijd
22 dgn (-0.5)
Reviews