Lensink Gussinklo makelaardij
30 woningen verkocht, gemiddeld in 26.5 dagen en voor € 400.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Lensink Gussinklo makelaardij het meest verkoopt.
Lensink Gussinklo makelaardij is een makelaarskantoor in Dinxperlo dat in totaal 30 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het midden segment, met een mediane verkoopprijs van € 348.250.
Lensink Gussinklo makelaardij
waarvan 30 in de afgelopen 12 maanden
- € 400.000
- Gem. verkoopprijs
- 26.5 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.7
- 12 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Dinxperlo en omgeving. De makelaar is actief in het midden segment.
Dit zeggen klanten over Lensink Gussinklo makelaardij
12 Google-reviews · laatste review september 2025
Lensink Gussinklo maakt indruk met een integrale aanpak waarin verkoop, aankoop en taxatie naadloos samengaan. Klanten waarderen de grondige voorbereiding, duidelijke communicatie en het vermogen om mee te denken in complexe situaties. De makelaar staat bekend om eerlijkheid en respect, ook tegenover de tegenpartij, en combineert professionele kennis met persoonlijke aandacht. De Achterhoekse nuchterheid en humor zorgen voor een prettige samenwerking, terwijl gemaakte afspraken consequent worden nagekomen.
Medewerkers van Lensink Gussinklo makelaardij
Top plaatsen waar Lensink Gussinklo makelaardij verkoopt
Lensink Gussinklo makelaardij is het meest actief in Dinxperlo. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Breedenbroek, Harreveld, Doetinchem en De Heurne.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Dinxperlo | 23 | € 366.261 | Makelaars in Dinxperlo |
Breedenbroek | 3 | € 419.167 | Makelaars in Breedenbroek |
Harreveld | 1 | € 1.100.000 | Makelaars in Harreveld |
Doetinchem | 1 | € 349.000 | Makelaars in Doetinchem |
De Heurne | 1 | € 390.000 | Makelaars in De Heurne |
Type woningen die Lensink Gussinklo makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Lensink Gussinklo makelaardij het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.
Welke woningen verkoopt Lensink Gussinklo makelaardij?
Gem. € 414.571 · 22 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 411.083 · 28 dagen te koop
Herenhuis
Gem. € 310.400 · 28 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Gem. € 577.300 · 49 dagen te koop
Eengezinswoning, Woonboerderij
Gem. € 328.500 · 37 dagen te koop
Bovenwoning, Galerijflat
Gem. € 289.500 · 53 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 307.000 · 27 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Lensink Gussinklo makelaardij in Dinxperlo?
In Dinxperlo verkochten 9 makelaars samen 34 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Lensink Gussinklo makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
12% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
0.5 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
30 van 34 verkopen in Dinxperlo
Tarieven van Lensink Gussinklo makelaardij
Lensink Gussinklo makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 400.000 komt dat neer op € 3.995 tot € 5.194 voor verkoopbegeleiding en € 1.998 tot € 2.996 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Lensink Gussinklo makelaardij
Reviews per vestiging
"Zeer prettig samengewerkt met Karsten Gussinklo. Deskundig, nuttige adviezen, gemaakte afspraken worden nagekomen."
"Hallo. Heel erg bedankt voor de rondleiding! Super aardig, eerlijk en duidelijk. Met vriendelijke groet. Daisy Wissink."
"Uitstekende ervaring. Kennis van (historie van) de woning erg goed. Goede ethische houding in infoverstrekking en onderhandeling."
"Prima aankoop en verkoop makelaar. Snelle en prettige communicatie. Al met al erg tevreden"
"Prettig en ervaren kantoor. Goede ervaring met verkoop, aankoop en taxatie van privé, beleggings en bedrijfsvastgoed. Ik kan ze zeker aanbevelen!"
"Het is misschien merkwaardig om een recensie te schrijven over "de makelaar van de tegenpartij" .. maar we hebben niets dan goeds te melden over hoe Erwin Lensink ons als kopers tegemoet is getreden. Hetzelfde geldt voor zijn back-office (Jill Leeuwenstein). Helder, eerlijk, respectvol, altijd een duidelijk antwoord via email, telefoon of in levenden lijve. Een huis kopen is altijd stressvol (zeker in een krappe markt waarin je amper tijd hebt om je te bezinnen), maar deze makelaar is ons altijd geduldig en behulpzaam tegemoet getreden en nam alle tijd voor een bezichtiging en voor de afhandeling van het papierwerk (inclusief een gezellige ontmoeting met de verkopers tijdens het tekenen van de koopakte), en gaf goede ter zake doende informatie, en niet alleen in eigen voordeel. Verkopen we ooit onze woning weer, dan mag deze makelaar dat gaan doen!"
"Heel erg tevreden over de verkoop van onze woning! Toppers, erg deskundig en professioneel. Denken overal in mee, goede afspraken, niet alleen goed in de verkoop maar ook voor aankoop en taxatie erg aan te bevelen."
"Professionele makelaar, heeft ons goed geholpen en geadviseerd bij het maken van de juist keuze. Heel blij met onze nieuwe woning."
"Erg goede makelaar, zeer betrouwbaar, kundig en actief ( denkt mee in mogelijkheden )."
"Kan dit makelaarskantoor zeer aanbevelen, zowel als verkoopmakelaar als voor het opstellen van een taxatie. Zoeken de zaken grondig uit, denken met je mee en komen hun afspraken na. Duidelijk uitleg vooraf bij de verschillende stappen in het proces. En dat alles met de nodige Achterhoekse nuchterheid en een gezonde dosis humor."
"Goed advies en betrokkenheid. Denkt mee met zaken waar je zelf geen verstand van hebt."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Lensink Gussinklo makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Dinxperlo.
Lensink Gussinklo makelaardij Huidig Verkocht
30
Gem. prijs
€ 400.000
Verkooptijd
26.5 dgn
Reviews
Kuenen Makelaardij5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
55
Gem. prijs
€ 486.000
Verkooptijd
29 dgn (+2.5)
Reviews
Heutinck Makelaardij B.V.4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
62
Gem. prijs
€ 442.000
Verkooptijd
29 dgn (+2.5)
Reviews
Iets Anders Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
64
Gem. prijs
€ 424.000
Verkooptijd
31 dgn (+4.5)
Reviews
Eggink Maalderink Garantiemakelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
109
Gem. prijs
€ 467.000
Verkooptijd
23 dgn (-3.5)
Reviews
ten Hag Makelaarsgroep3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
210
Gem. prijs
€ 424.000
Verkooptijd
26 dgn (-0.5)
Reviews