Tijs & Cyril Makelaardij
166 woningen verkocht, gemiddeld in 33 dagen en voor € 515.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Tijs & Cyril Makelaardij het meest verkoopt.
Tijs & Cyril Makelaardij is een makelaarskantoor in Maastricht dat in totaal 166 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 469.750.
Tijs & Cyril Makelaardij
waarvan 166 in de afgelopen 12 maanden
- € 515.000
- Gem. verkoopprijs
- 33 dgn
- Gem. verkooptijd
- 3.7
- 16 reviews
In Maastricht vind je Tijs & Cyril Makelaardij, een full service NVM makelaar die klanten van begin tot eind begeleidt in het verkoop- of koopproces. Met een team dat gedreven en goed georganiseerd is, biedt dit kantoor deskundige hulp bij de verkoop en aankoop van woningen.
Tijs & Cyril Makelaardij richt zich op Zuid-Limburg, met vestigingsplaatsen in Meerssen en Sittard. Zij begeleiden klanten in deze regio, van Eijsden tot Valkenburg, en bieden prachtige nieuwbouwwoningen en bestaande woningen aan. Als NVM-makelaar staan zij garant voor deskundigheid, betrouwbaarheid en kwaliteit.
Het kantoor is gedreven en goed georganiseerd, wat resulteert in een gemiddelde klantwaardering van 9.3. Zij bieden transparante informatie en begeleiding, zowel voor verkopers als kopers, en richten zich op goed onroerend goed.
Dit zeggen klanten over Tijs & Cyril Makelaardij
16 Google-reviews · laatste review januari 2026
Tijs & Cyril Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, directe aanpak en sterke teamwerk. Klanten waarderen de snelle communicatie, duidelijke begeleiding en vakkundige afhandeling van zowel aan- als verkoopprocessen. Het team staat bekend om goed bereikbaar te zijn en klanten van A tot Z te begeleiden. Echter, het kantoor kampt met ernstige inconsistenties: enkele klanten rapporteren gebrekkige informatievoorziening over kritieke bouwkundige risico's, onvoldoende inzet bij bezichtigingen, en moeilijkheden bij het inplannen van afspraken. Deze tegenstrijdige ervaringen suggereren dat de kwaliteit sterk afhangt van welke medewerker betrokken is.
Medewerkers van Tijs & Cyril Makelaardij
Top plaatsen waar Tijs & Cyril Makelaardij verkoopt
Tijs & Cyril Makelaardij is het meest actief in Maastricht. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Gronsveld, Valkenburg, Berg en Terblijt en Bunde.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Maastricht | 68 | € 568.205 | Makelaars in Maastricht |
Gronsveld | 19 | € 433.855 | Makelaars in Gronsveld |
Valkenburg | 10 | € 608.656 | Makelaars in Valkenburg |
Berg en Terblijt | 9 | € 433.556 | Makelaars in Berg en Terblijt |
Bunde | 9 | € 404.667 | Makelaars in Bunde |
Type woningen die Tijs & Cyril Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Tijs & Cyril Makelaardij het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt Tijs & Cyril Makelaardij?
Gem. € 421.452 · 82 dagen te koop
Portiekflat, Bovenwoning, Galerijflat, Tussenverdieping, Benedenwoning, Penthouse, Maisonnette
Gem. € 543.929 · 74 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 489.979 · 42 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow, Landhuis, Woonboerderij
Gem. € 770.040 · 51 dagen te koop
Eengezinswoning, Villa, Landhuis, Bungalow
Gem. € 418.929 · 38 dagen te koop
Gem. € 475.125 · 54 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 599.833 · 35 dagen te koop
Eengezinswoning, Woonboerderij
Hoe presteert Tijs & Cyril Makelaardij in Maastricht?
In Maastricht verkochten 79 makelaars samen 721 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Tijs & Cyril Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
37% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
5 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
166 van 721 verkopen in Maastricht
Tarieven van Tijs & Cyril Makelaardij
Tijs & Cyril Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 515.000 komt dat neer op € 5.146 tot € 6.690 voor verkoopbegeleiding en € 2.573 tot € 3.860 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Tijs & Cyril Makelaardij
Reviews per vestiging
"Ons huis verkocht in de Vroendaal door Cyril. Super geholpen, goede communicatie! Cyril je bent een topper! Bedankt!"
"Wij hebben nu voor de 2de keer een woning gekocht dat door Tijs&Cyril werd verkocht. De bezichtigingen waren heel prettig en duidelijk. Ze nemen de tijd voor uitleg en geven je ook de mogelijkheid om op het gemak de woning te bekijken. Onze woning hebben we ook laten verkopen door Tijs&Cyril. Tijs en zijn team doen allemaal hun uiterste best en houden je goed op de hoogte hoe de bezichtigingen verlopen. Ze zijn op alle manieren goed bereikbaar. Bedankt voor de goede service!!"
"Prettige makelaar met een zeer gedegen kennis over de lokale markt. Meerdere ervaringen met deze partij en in alle gevallen zeer goed."
"Persoonlijk en direct duidelijk"
"TOP TEAM.....to the point! alle medewerkers werken goed samen. Alles zonder problemen geregeld, snel en vakkundig."
"Absoluut geweldig bedrijf. Zonder uitzondering allemaal bijzonder gemotiveerde mensen. Dank aan Raoul voor de uitstekende begeleiding gedurende de verkoop van mijn huis👌👍"
"Goede makelaar heel overzichtelijk"
"Ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het begin goed begeleid door Cindy. Altijd snelle communicatie en snel handelen waar nodig. Alles werd van A tot Z geregeld. Toppers!"
"Alleen maar goede ervaringen! Wat een top team bij dit makelaarskantoor !"
"Heel tevreden. Correct en vriendelijk!"
"Fijn bedrijf om mee samen te werken!"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Tijs & Cyril Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Maastricht.
Tijs & Cyril Makelaardij Huidig Verkocht
166
Gem. prijs
€ 515.000
Verkooptijd
33 dgn
Reviews
Damen Makelaardij23 gedeelde werkgebieden
Verkocht
691
Gem. prijs
€ 383.000
Verkooptijd
29 dgn (-4)
Reviews
Boek en Offermans Makelaars20 gedeelde werkgebieden
Verkocht
289
Gem. prijs
€ 372.000
Verkooptijd
37 dgn (+4)
Reviews
Fidus Makelaardij17 gedeelde werkgebieden
Verkocht
119
Gem. prijs
€ 344.000
Verkooptijd
25 dgn (-8)
Reviews
Lassoo Makelaars & Taxateurs14 gedeelde werkgebieden
Verkocht
138
Gem. prijs
€ 307.000
Verkooptijd
27 dgn (-6)
Reviews
Aelmans Woningmakelaars BV13 gedeelde werkgebieden
Verkocht
80
Gem. prijs
€ 440.000
Verkooptijd
29 dgn (-4)
Reviews