Aelmans Driessens Makelaars

19 woningen verkocht, gemiddeld in 32 dagen en voor € 335.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Aelmans Driessens Makelaars het meest verkoopt.

Aelmans Driessens Makelaars is een makelaarskantoor in Beek dat in totaal 19 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het midden segment, met een mediane verkoopprijs van € 315.000.

Aelmans Driessens Makelaars

19 verkocht

waarvan 19 in de afgelopen 12 maanden

€ 335.000
Gem. verkoopprijs
32 dgn
Gem. verkooptijd
4.5
19 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Beek en omgeving. De makelaar is actief in het midden segment.

Dit zeggen klanten over Aelmans Driessens Makelaars

4.5
19 reviews
5
21
4
2
3
0
2
0
1
3

John Driessens en zijn team onderscheiden zich door een persoonlijke, transparante aanpak waarbij klanten centraal staan. Zij combineren grondige marktkennis met vriendelijke communicatie en snelle afhandeling, zowel bij aan- als verkoop. Klanten waarderen vooral de eerlijkheid, duidelijke uitleg en betrokkenheid van het team. De makelaarij werkt met zowel particuliere klanten als met herhaalde klanten die terugkomen voor taxaties en vervolgtrajecten. Enkele klanten hebben kritiek gehad op de taxatiediensten, met name op de zorgvuldigheid en de manier waarop belangrijke documenten werden verstuurd.

Persoonlijke benadering Marktkennis en expertise Snelle afhandeling Transparante communicatie Eerlijk en betrouwbaar Vriendelijk en betrokken Goed advies en begeleiding Vluchtige taxatiediensten Onzorgvuldige documentverwerking

"En alweer een tevreden klant die werd voorzien van een deskundig advies en bijbehorende taxatie. John als zeer klantvriendelijk en kundig ervaren. Ook ondanks de drukte in de markt een snel resultaat. Wij kunnen zeggen dat het een aanrader mag zijn als je op zoekt bent naar een goede en betrouwbare makelaar."

Marcel Meeuwissenapril 2020

"Driessens makelaardij uit Beek is een topbedrijf. Ze nemen de tijd voor je. Zijn professioneel. Je kunt ze altijd bellen voor vragen. Ze denken met je mee. Onderhouden je contact met hypotheekadviseur en de notaris. Handelen alles keurig af. Hebben goede tips over eventuele aanpassingen aan je nieuwe woning. Heel goed geholpen en begeleid! Een aanrader deze makelaar!"

Fienie Dieterenjuli 2021

"Duidelijke en snel in communicatie. Vriendelijk en Kent de markt goed! Weet heel goed hoe hij met de klanten moet omgaan. Heerlijke en eerlijke makelaar om mee te werken. Dankjewel Team Driessens"

Rob Strouckennovember 2020

Medewerkers van Aelmans Driessens Makelaars

John Driessens

Deskundig, vriendelijk en transparant; kent de markt goed en werkt persoonlijk gericht

Petra

Betrokken teamlid dat samen met John klanten ondersteunt bij verkoop en aankoop

Top plaatsen waar Aelmans Driessens Makelaars verkoopt

Aelmans Driessens Makelaars is het meest actief in Beek. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Elsloo, Ulestraten, Geleen en Spaubeek.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Beek

13€ 328.923Makelaars in Beek

Elsloo

2€ 370.000Makelaars in Elsloo

Ulestraten

1€ 315.000Makelaars in Ulestraten

Geleen

1€ 289.000Makelaars in Geleen

Spaubeek

1€ 469.000Makelaars in Spaubeek

Type woningen die Aelmans Driessens Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Aelmans Driessens Makelaars het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.

Welke woningen verkoopt Aelmans Driessens Makelaars ?

2-onder-1-kap5 (26%)

Gem. € 325.600 · 56 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning4 (21%)

Gem. € 330.500 · 30 dagen te koop

Appartement3 (16%)

Gem. € 191.667 · 30 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat

Vrijstaand3 (16%)

Gem. € 563.000 · 33 dagen te koop

Eengezinswoning, Woonboerderij

Tussenwoning2 (11%)

Gem. € 210.000 · 36 dagen te koop

Eengezinswoning

Geschakelde woning1 (5%)

Gem. € 415.000 · 32 dagen te koop

Bungalow

Hoekwoning1 (5%)

Gem. € 325.000 · 23 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Aelmans Driessens Makelaars in Beek?

In Beek verkochten 25 makelaars samen 76 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Aelmans Driessens Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

4% onder het stadsgemiddelde

-4%

Verkoopsnelheid

4 dagen langzamer dan gemiddeld

4 dgn

Marktaandeel

19 van 76 verkopen in Beek

25.0%

Tarieven van Aelmans Driessens Makelaars

Aelmans Driessens Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 335.000 komt dat neer op € 3.355 tot € 4.361 voor verkoopbegeleiding en € 1.677 tot € 2.516 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Aelmans Driessens Makelaars

Aelmans Driessens Makelaars heeft in totaal 19 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 19 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.