Marcel Stork Makelaardij
Marcel Stork Makelaardij: 12 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 327.000 ✓ 26 dagen verkooptijd ✓ 4.9/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Marcel Stork Makelaardij is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Emmen. De makelaar is gespecialiseerd in het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Marcel Stork Makelaardij
waarvan 12 in de afgelopen 12 maanden
- € 327.000
- Gem. verkoopprijs
- 26 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.9
- 12 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Emmen en omgeving. De makelaar is actief in een midden segment.
Dit zeggen klanten over Marcel Stork Makelaardij
Marcel Stork onderscheidt zich door een persoonlijke, toegankelijke aanpak waarbij klanten zich gehoord en begrepen voelen. Hij staat bekend om snelle reacties, duidelijke communicatie en professionele uitvoering van taxaties en verkooptrajecten. Klanten waarderen zijn transparantie, eerlijkheid en het feit dat hij zich volledig inzet voor hun belangen. Zijn werkwijze kenmerkt zich door zorgvuldigheid en aandacht voor detail, waarbij complexe zaken in begrijpelijke taal worden uitgelegd. De makelaar bouwt sterke relaties op door betrokken te zijn bij de waardebepaling en klanten op de hoogte te houden van elke stap in het proces.
"Top Makelaar! Heel toegankelijk, persoonlijk en goed en snel bereikbaar. Komt afspraken altijd goed na. Zeker inschakelen!"
"Wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van Marcel Stork. Hij heeft voor ons het taxatierapport verzorgd van de woning die wij gaan kopen. Marcel maakte snel en netjes een afspraak en binnen een week hadden we het complete rapport al in huis. Het rapport zag er keurig en professioneel uit. Fijn om met iemand te werken die zo vlot en zorgvuldig te werk gaat. Een aanrader!"
"Marcel is een hele fijne, vriendelijke en service gerichte man. Alles wordt in Jip & Janneke taal uitgelegd en wordt de tijd genomen om alles goed in kaart te brengen. Alles is eerlijk, transparant en duidelijk! ik zou Marcel aan iedereen bevelen :)"
Medewerkers van Marcel Stork Makelaardij
Top plaatsen waar Marcel Stork Makelaardij verkoopt
Marcel Stork Makelaardij is voornamelijk actief in Emmen , Emmer-Compascuum , Aalden , Roswinkel.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Emmen | 9 | € 337.222 | Makelaars in Emmen |
Emmer-Compascuum | 1 | € 385.000 | Makelaars in Emmer-Compascuum |
Aalden | 1 | € 275.000 | Makelaars in Aalden |
Roswinkel | 1 | € 225.000 | Makelaars in Roswinkel |
Type woningen die Marcel Stork Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Marcel Stork Makelaardij het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Marcel Stork Makelaardij?
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Hoe presteert Marcel Stork Makelaardij in Emmen?
In Emmen verkochten 60 makelaars samen 783 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Marcel Stork Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
13% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
2 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
12 van 783 verkopen in Emmen
Veelgestelde vragen over Marcel Stork Makelaardij
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Marcel Stork Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Emmen.
Marcel Stork Makelaardij Huidig Verkocht
12
Gem. prijs
€ 327.000
Verkooptijd
26 dgn
Reviews
Marcel van Dam Makelaardij o.g.3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
66
Gem. prijs
€ 408.000
Verkooptijd
26 dgn
Reviews
Startbox Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
74
Gem. prijs
€ 298.000
Verkooptijd
26 dgn
Reviews
Mijn Makelaar Dekker & De Vreeze3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
21
Gem. prijs
€ 384.000
Verkooptijd
28 dgn (+2)
Reviews
Bert Stadman Makelaardij | NVM3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
51
Gem. prijs
€ 549.000
Verkooptijd
24 dgn (-2)
Reviews
Erdman Makelaardij Hypotheken en Verzekeringen3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
23
Gem. prijs
€ 307.000
Verkooptijd
35 dgn (+9)
Reviews