Storimans en Partners
110 woningen verkocht, gemiddeld in 43 dagen en voor € 622.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Storimans en Partners het meest verkoopt.
Storimans en Partners is een makelaarskantoor in Breda dat in totaal 110 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 505.250.
Storimans en Partners
waarvan 110 in de afgelopen 12 maanden
- € 622.000
- Gem. verkoopprijs
- 43 dgn
- Gem. verkooptijd
- 3.6
- 25 reviews
In Breda staat Storimans en Partners klaar met een team dat u intensief begeleidt, zowel bij aan- en verkoop als bij taxaties. Als geregistreerde en gecertificeerde NVM makelaar-taxateur biedt dit kantoor een vertrouwensvolle rol in het hele proces, van advies tot de daadwerkelijke verkoop.
Storimans en Partners richt zich met name op nieuwbouwprojecten, waar ze samenwerken met woningbouwcoöperaties, beleggers, ontwikkelaars en aannemers. Ze brengen de meest uiteenlopende projecten succesvol op de markt, van het eerste advies in de planopzet tot en met de verkoopbegeleiding. Daarnaast heeft het kantoor een intensief samenwerkingsverband met De Boer & Partners in België, waardoor ze een uitgebreid dienstenpakket kunnen aanbieden in een groot marktgebied.
Het kantoor gaat verder waar anderen ophouden en staat altijd klaar voor deskundig advies, ook buiten reguliere openingstijden. Ze zijn NVM-geregistreerd en -gecertificeerd, evenals NWWI-gevalideerde taxateur, wat garant staat voor hun expertise en professionaliteit.
Dit zeggen klanten over Storimans en Partners
25 Google-reviews · laatste review mei 2026
Storimans en Partners werkt met een persoonlijke aanpak waarbij eigenaar Lennart van Oosterhout zich actief inzet voor zowel koop- als verkooptransacties. Klanten waarderen de eerlijke adviezen, realistische prijsstellingen en naadloze samenwerking tussen veld en backoffice. Het kantoor onderscheidt zich door discreet en respectvol te opereren, onafhankelijk van marktomstandigheden. Echter, communicatie is een consistent probleem: meerdere klanten rapporteren onbeantwoorde telefoongesprekken, uitblijvende terugkoppelingen en ongemaakte afspraken. Dit contrast tussen positieve ervaringen bij directe contacten en frustratie over bereikbaarheid vormt een duidelijke zwakke plek.
Medewerkers van Storimans en Partners
Top plaatsen waar Storimans en Partners verkoopt
Storimans en Partners is het meest actief in Breda. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Bavel, Hoeven, Oosterhout en Etten-Leur.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Breda | 99 | € 601.535 | Makelaars in Breda |
Bavel | 5 | € 1.050.800 | Makelaars in Bavel |
Hoeven | 1 | € 595.000 | Makelaars in Hoeven |
Oosterhout | 1 | € 845.000 | Makelaars in Oosterhout |
Etten-Leur | 1 | € 519.000 | Makelaars in Etten-Leur |
Type woningen die Storimans en Partners verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Storimans en Partners het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt Storimans en Partners?
Gem. € 455.623 · 123 dagen te koop
Portiekflat, Galerijflat, Bovenwoning, Portiekwoning
Gem. € 609.667 · 68 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 1.177.000 · 86 dagen te koop
Eengezinswoning, Villa, Herenhuis
Gem. € 733.778 · 35 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 1.008.750 · 47 dagen te koop
Herenhuis
Gem. € 696.500 · 18 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 582.500 · 47 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Hoe presteert Storimans en Partners in Breda?
In Breda verkochten 118 makelaars samen 1936 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Storimans en Partners zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
42% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
21 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
110 van 1936 verkopen in Breda
Tarieven van Storimans en Partners
Storimans en Partners publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 622.000 komt dat neer op € 6.222 tot € 8.089 voor verkoopbegeleiding en € 3.111 tot € 4.667 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Storimans en Partners
Reviews per vestiging
"Fijne bezichtiging gehad met Robert-Jan. Hij neemt echt de tijd voor je als makelaar en heeft ons goed geholpen met onze vragen tijdens het aankoopproces."
"👀 Ons huis verkocht via Storimans en Partners. Ik kijk terug op een prettige samenwerking. De makelaar Bart was oprecht, commercieel en professioneel."
"Super goed geholpen met de verkoop van onze woning en aankoop van onze nieuwe woning in een compleet andere regio. Super eerlijk advies en heel fijn contact. Lennart super bedankt voor de goede begeleiding 🙏"
"Fijne bezichtiging gehad met Lennart. Het kantoor heeft zijn best gedaan om tot overeenstemming te komen met de verkoper om ons toch te kunnen laten komen ondanks dat de verkopers liever andere bezichtiging's dagen hadden. Fijn geholpen, helaas toch geen bod gedaan maar aan de makelaar heeft het zeker niet gelegen."
"Uitstekende service!"
"Goede en duidelijke info."
"Wij zijn recent zeer goed geholpen met de verkoop van onze woning. De eigenaar Lennart van Oosterhout heeft zich persoonlijk ingezet om in de huidige (toch wel spannende) markt (met stijgende hypotheekrentes en onzekerheid over de waardeontwikkeling) het netwerk van zijn kantoor optimaal in te zetten om onze woning de matchen met zoekcriteria van woning zoekers. Wij hebben onze woning snel en voor een naar onze mening voor alle partijen eerlijke prijs verkocht. Wat daarbij opvalt, is dat de samenwerking tussen de makelaar en de binnendienst (Anne van Eersel) naadloos en bijzonder prettig verloopt. Ik heb in het verleden al vaker zaken gedaan met deze makelaar en wat daarbij in de positieve zin opvalt, is dat ze (zowel in een overspannen markt met overvraag als in een lastige en neerwaartse markt) reëel, en respectvol en discreet zijn naar alle betrokken partijen (zowel verkoper als koper) onafhankelijk van hun positie daarin. Dat zie je in een opportunistisch markt vaak anders en vind ik daarom onderscheidend. Verder vind ik het prijsadvies realistisch; zoals een buurman van ons opmerkte: "ik vind de vraagprijs wel meevallen", waarop ik antwoordde: "het gaat er niet om wat je vraagt maar wat je uiteindelijk krijgt, binnen welke termijn en welke voorwaarden, er zijn makelaars die wellicht starten met een vraagprijs die 15% hoger is maar een lange tijde te koop staan, waarna een prijsaanpassing volgt". Een aanrader en een betrouwbare partner, of je nu koopt of verkoopt."
"Goede ervaring mee."
"Fijn en behulpzaam makelaarskantoor. Zeker de eigenaar is een erg fijne man. Hij kent de huizen goed en is erg proactief."
"Vriendelijke makelaar"
"Lennart van Storimans en Partners heeft ons heel goed geholpen. Snel, klantvriendelijk, sociaal en menselijk. Zeker een aanrader als je een makelaar zoekt!"
"Wat een fijne en prettige makelaar! Zij hebben ons geholpen met zowel de verkoop van ons huis als de aankoop van ons prachtige appartement. Dankjewel Bart en Marjolein!!!"
"Zeer professioneel, zorgvuldig en prettige mensen."
"Vakkundig makelaarskantoor die weten waar het om draait en daar ook naar handelen."
"Hier prima en snel geholpen"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Storimans en Partners presteert ten opzichte van andere makelaars in Breda.
Storimans en Partners Huidig Verkocht
110
Gem. prijs
€ 622.000
Verkooptijd
43 dgn
Reviews
Zagers makelaars-taxateurs o.z.5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
91
Gem. prijs
€ 448.000
Verkooptijd
16 dgn (-27)
Reviews
DietvorstBorman Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
182
Gem. prijs
€ 516.000
Verkooptijd
25 dgn (-18)
Reviews
KIN Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
636
Gem. prijs
€ 448.000
Verkooptijd
24 dgn (-19)
Reviews
Van der Sande Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
172
Gem. prijs
€ 541.000
Verkooptijd
24 dgn (-19)
Reviews
Makelaar Sander4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
55
Gem. prijs
€ 501.000
Verkooptijd
26 dgn (-17)
Reviews